Корпус виготовлений із якісного ДСП завтовшки 16 мм, й обклеєного пластиковою крайкою товщини 0,6 мм, кришка обклеєна крайкою завтовшки 2 мм, яка забезпечує міцність торців до пошкоджень. Торці деталей обклеєні пластиковою крайкою.
Стільниця обклеєна вологостійким клеєм Hranipex, що запобігає розбуханню плити від потрапляння на неї рідини. На ящиках стоять напрямні повного висування DC, що забезпечує їхнє безшумне та плавне відкривання до 15000 разів.
Дві тумби з місткими поличками. Коліщатка металеві.
Розміри: висота 800 мм, ширина 1200 мм, глибина 500 мм. Ширина тумби: 280мм
Ціна столика вказана в білому базовому кольорі.
Додаткова комплектація з доплатою:
-розетки
- фасад в цвете
- замочок на ящик
- пластикові колеса
- металеві колеса
- витяжка Dekart
- розетки
Гарантія 2 роки.
Цвет: колір ДСП можна вибрати будь-який (з доплатою)
Товар під замовлення 10 робочих днів!
Доставка: здійснюється компанією Нова Пошта, вартість за їхніми тарифами (+ дерев'яна обрештка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Розташування тумби | Лівосторонній, Правосторонній, Універсальне |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Опори тумби | Коліщата |
| Тип манікюрного столу | Двотумбовий без витяжки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Опори | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | З пластмасовими колесами |
- Ціна: 8 141,50 ₴





