Ця модель ресепшена буде прикрашати ваш салон красу.
Стійка виготовлений з ламінованого ДСП.
Є робоча поверхня для адміністратора і тумба для різних речей.
Виробник - Україна.
Використовуються якісна фурнітура.
Розміри: ширина - 1350 мм глибина - 540 мм, висота 1200 мм.
Гарантія 12 місяців.
Товар під замовлення 10 робочих днів!
Додаткова комплектація з доплатою:
-розетки (від одинарної до потрійної);
- замочок на ящик
- розетки
-система відкривання ящиків від натискання (тач)
Цвет: колір ДСП можна вибрати будь-який (з доплатою)
Можна виготовити за індивідуальними розмірами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина стійки | 1350 мм |
| Глибина стійки | 540 мм |
| Висота стійки | 1200 мм |
| Тип | Стійка стандартна |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення стійки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Зовнішня сторона стійки (фасадна частина) | ламінована ДСП |
| Верхня полиця стійки | ламінована ДСП |
- Ціна: 11 300,25 ₴




