Гарне та практичне рішення — це саме те, що можна сказати про цю модель стійки адміністратора.
Вставка Стрази за додаткову плату.Ціна вказана за колір білого виробу.
Цвет: колір ДСП можна вибрати будь-який (з доплатою)
Завдяки обшитому фасаду та безлічі ящиків і тумбочки регульований буде не тільки красивим для відвідувачів, але й комфортним для роботи.
Корпус виготовлений із ламінованого ДСП.
Зовнішня сторона стійки (фасадна частина) зроблена зі штучної шкіри та ґудзиками.
Є робоча поверхня, тумба з 2 полицями та 2 шухляди.
Виробник — Україна.
Використовуються телескопічні напрямні.
Розміри: довжина — 1400 мм, глибина — 500 мм, висота 1200 мм.
Гарантія 12 місяців.
Додаткова комплектація з доплатою:
-розетки (від одинарної до потрійної);
- замочок на ящик
- розетки
-система відкривання ящиків від натискання (тач)
Можна виготовити за індивідуальними розмірами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Глибина стійки | 500 мм |
| Висота стійки | 1200 мм |
| Довжина стійки | 1400 мм |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал виготовлення стійки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Зовнішня сторона стійки (фасадна частина) | штучна шкіра |
| Верхня полиця стійки | ламінована ДСП |
- Ціна: 17 351,75 ₴







