Габаритна, але досить зручна модель ресепшена.
Корпус виготовлений з ламінованого ДСП.
Вставлення Стрази за додаткову плату.
Наручний бік стійкої (фасадова частина) обшита штучною шкірою.
Є робоча зона і 3 висувних ящика для адміністратора.
Постачальник - Україна.
Використовуються телескопічні напрямники.
Розміри: довжина — 1000 мм, глибина — 500 мм, висота 1200 мм.
Гарантія 12 місяців.
Товар під замовлення 10 робочих днів!
Додаткові комплектації з доплатою:
- Розетки (від одинарної до потрійної);
- замочок на ящику
- Розетки
-система відкриття ящиків від натискання (тач)
Цвет: Колір ДСП можна обрати будь- кому (додатком)
Можна виготовити за індивідуальними розмірами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина стійки | 1000 мм |
| Глибина стійки | 500 мм |
| Висота стійки | 1200 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення стійки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Зовнішня сторона стійки (фасадна частина) | штучна шкіра |
| Верхня полиця стійки | ламінована ДСП |
- Ціна: 16 097,75 ₴








