Дзеркало CARDEA йде з підсвіткою по колу, завдяки чому світло падатиме на Вас з усіх боків рівномірно. У білому кольорі дзеркало гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр і стане доповненням будь-якого дизайну.
Габарити виробу:
- ширина — 800 мм;
- висота — 1900 мм;
- глибина — 80 мм;
- патрони — 26 шт.
Лампочки в комплекті не передбачені.
Особливість: вимикач (з правого боку), підсвітка по колу.
Додаткова комплектація за доп плату:
- LED-лампи світлодіодні 5 Вт
- звичайні лампи
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору завтовшки 16-18 мм і обклеєний крайкою ПВХ.
Цвет: колір ДСП можна вибрати будь-який (з доплатою)
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1900 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Товщина | 80 мм |
| Основні | |
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підставка для ніг | Немає |
| Тип установки робочого місця | настінна |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Стільниця для інструментів і техніки | Немає |
| Кількість робочих місць | 1 |
- Ціна: 8 331,50 ₴







