
Робоче місце візажиста з підсвічуванням ідеальне для майстрів в салон краси. Має 2 тумби по 4 шухляди і ще одна шухляда під робочою поверхнею в які можна сховати весь інструмент та косметику.
Габарити виробу:
- ширина — 1100 мм;
- висота - 1800 мм;
- глибина - 500 мм;
- ящики — 9 шт.;
- патрони — 11 шт.
Лампочки в комплекті не передбачені.
Габарити столу:
- ширина — 1100 мм;
- ширина тумбі — 300 мм;
- висота - 900 мм;
- глибина - 500 мм;
Габарити дзеркала:
- ширина — 1100 мм;
- висота - 900 мм;
- глибина - 80 мм
Особливість : вимикач (з правого боку), підсвічування, тумба.
Додаткова комплектація з доплатою
- світлодіодні лампочки на 5 Вт
- скло на поверхню столу
- замок на скриньку
- розетка (від одинарної до потрійний);
- направляючі з доводчиками;
- система відкриття скриньок від натискання.
- дзеркало без рами
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору товщиною 16-18мм та обклеєна кромкою ПВХ.
Товар під замовлення 10 робочих днів!
Цвет: колір ДСП можна вибрати будь-який (з доплатою)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Підставка для ніг | Ні |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тумба | 2 шт. |
| Висувний ящик | 9 шт. |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Колір | Білий |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова, настінна |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1100 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа дзеркала | ламінована ДСП |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
| Рама дзеркала | ламінована ДСП |
- Ціна: 14 677,50 ₴






