За рахунок оригінальних фасадів столу він буде викликати захоплення не тільки у вас, але у ваших клієнтів.
Вставлення Стрази за додаткову плату.
Для зручності майстра є стелаж для лаків зі скляними полочками. Завдяки цьому і майстер буде зручно тримати все необхідне інструмент під рукою, а клієнту підбирати кольори для нового манікюра.
На фасадах столах використовують техніка — каретну стружку з високоякісного кашзуму і прошита струшами або гудзиками.
Стіл виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 18 мм, і окислене пластмасове покриття товщиною 0,6 мм, а кришка виготовляється методом потовщення трьох плит, що надає особливої та вишуканої форми.
Крім того, кришка є окропом, який забезпечує міцність торцевих кришечок.
Кожна з двох тумб має три вмісні ящики, які спрямовані на повний рух телескопів. Ще одна листівка під столом, де зручно поміщати ультрафіолетові лампи, що економить вам місце на робочій поверхні.
Столицю можна виготовити і в інших кольорах з ЛДСП і теки кізаму.
Габаритні розміри столу: висота стола 820мм, висота стеля — 480м, загальна висота 1300м, ширина — 1470м, глибина — 550м.
Додаткові комплектації з доплатою:
- Розетки
- фасад в цвете
- замочок на ящику
- пластикові колеса
- металічні колеса
- витяжка Dekart
- Розетки
Цвет: Колір ДСП можна обрати будь- кому (доплатою)
Товар під замовлення 10 робочих днів!
Фото під номером 2-7 зроблені нами на нашому виробництві!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 6 шт. |
| Опори тумби | Ніжки |
| Тип манікюрного столу | Двотумбовий без витяжки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1470 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Опори | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | кожзам |
- Ціна: 18 648,50 ₴








