Робоче місце перукаря M410 Проста, але стильна модель перукаря. Дзеркало має рівну поверхню, завдяки чому не спотворює зображення й кольоропередавання. Є скляна полиця для дрібних інструментів і речей. Виріб кріпиться на стіну, завдяки чому займає менше місця. Додатково дзеркало можна зробити з декоративною огранкою (фацет).
Габарити виробу: ширина — 800 мм; висота — 2000 мм; глибина — 300 мм; Особливість: полиця скляна. Габарити дзеркала: ширина — 640 мм; висота — 1840 мм;
Додаткова комплектація: розетка (від одинарної до потрійної); тримач для фена; Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору завтовшки 16-18 мм і обклеєний ПВХ крайкою.
Колір: ціна за товар вказана в БІЛОМУ кольорі, колір ДСП можна вибрати будь-який із нашого каталогу.
Додаткова комплектація з доплатою:
-розетки (від одинарної до потрійної);
-тримач для фена
Товар під замовлення 10 робочих днів!
Доставка: здійснюється компанією Нова Пошта, вартість за їхніми тарифами (+ дерев'яна обрештка)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 2000 мм |
- Ціна: 6 882,75 ₴




