Особливість цієї моделі є тумба, яка захована за дзеркалом, за дверима розміщені полички для розміщення інструментів і матеріалів. Для зручності клієнта є підставка для ніг, а для майстра робоча поверхня перед дзеркалом. Робоче місце універсальне, компактне та стильне.
Габарити виробу:
- ширина — 640 мм;
- висота - 1900 мм;
- глибина - 540 мм;
Особливість: підставка для ніг.
Товар під замовлення 10 робочих днів!
Додаткова комплектація з доплатою:
-розетки (від одинарної до потрійної);
-тримач для фена
-гачок одинарний
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору товщиною 16-18мм та обклеєна кромкою ПВХ.
Колір ДСП можна вибрати будь-який з нашого каталогу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Підставка для ніг | Так |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тумба | 1 шт. |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 640 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Висота | 1900 мм |
- Ціна: 12 810,75 ₴



