Матеріал виготовлення візка - ламінована ДСП (Кроно-Україна).
Всі торци візки обклеєні пластиковою кромкою.
Стоїть візок на 4 пластикових колесах, можлива комплектація металевими колесами.
Направляючі повного висунення DC, що забезпечує безшумне і плавне відкривання до 15000 разів.
Гарантія на візок 12 місяців.
Колір і наявність уточнюйте у менеджера.
Габарити: висота 820мм, ширина 400мм, глибина 400 мм
Додаткова комплектація:
- замок на ящик
- розетка (від одинарної до потрійної);
- напрямні з довідниками;
- система відкривання ящиків від натискання.
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору завтовшки 16-18 мм і обклеєний ПВХ крайкою.
Товар під замовлення 7 робочих днів!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип візка | закрита |
| Висувний ящик | 6 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ящик (висувний) | ламінована ДСП |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
- Ціна: 5 671,50 ₴




