Місце для перукаря на дві тумби, завдяки 7 містким ящикам усі інструменти та матеріали будуть у вас під рукою. Використовуємо телескопічні напрямні на ящиках. З боків від дзеркала розміщені полички. Колір виробу можна змінювати за бажанням. Компанія "MARKSON" є виробником цих дзеркал, тому даємо гарантію 2 роки на всі наші вироби.
Габарити виробу:
- ширина — 1600
- висота — 2150
- глибина — 450
Додаткова комплектація:
- розетка (від одинарної до потрійної);
- тримач для фена
- Замок на ящик
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору товщиною 16-18мм та обклеєна кромкою ПВХ.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Підставка для ніг | Ні |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тумба | 2 шт. |
| Висувний ящик | 7 шт. |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1600 мм |
| Глибина | 2150 мм |
| Висота | 450 мм |
- Ціна: 18 268,50 ₴




