Мінімалістичне робоче місце для перукаря, який не займає багато місця, але при цьому повністю виконує свої функції. Підійде як для жіночих, так і чоловічих перукарень залів. Для майстра передбачена полиця на поверхні якої захисне скло. З лівого боку за дзеркалом розташована дверцята з полицями, полиці знімаються що дозволяє прикрутити туди гачек для одягу.
З правої сторони відкриття полиці. Додатково можна прикрутити гачек для машинки або утримувач для фена, а так само вмонтувати розетку (від одинарної до потрійний).
Для максимального комфорту клієнта є хромована підставка для ніг. Ціна вказана за робоче місце в білому, чорному, червоному, сірому і древоподобном кольорі. Розміри і комплектацію можна змінювати за бажанням клієнта.
Габарити виробу:
- ширина — 800 мм
- висота - 1900 мм
- глибина - 390 мм
Комплектація:
- хромована підставка для ніг;
- захисне скло на робочій поверхні;
Додаткова комплектація з доплатою:
-розетки (від одинарної до потрійної);
-тримач для фена
-гачок одинарний
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору товщиною 16-18мм та обклеєна кромкою ПВХ.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Підставка для ніг | Так |
| Тип встановлення робочого місця | настінна |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Під дерево |
- Ціна: 9 766 ₴










