Пуф ідеально підійде для зали очікування в салоні краси або перукарні, щоб клієнт комфортно провів час до своєї процедури. Виготовлений у таких габаритах, щоб він не обіймав багато місця, але водночас повністю відповідав своїй роботі. Також ідеально підійде до гримерним столикам які купують для домашнього використання. Кольори оббивки уточнюйте у нашого менеджера.
Габарити крісла:
- ширина — 40 см;
- довжина — 40 см;
- висота — 48 см;
З доплатою може бути з ґудзиками або стразами.
Оббивка крісла представлена в шкірозаміннику.
Виробник: Україна.
Інші кольори з доплатою.
Товар під замовлення 10 робочих днів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Оббивний матеріал | штучна шкіра |
| Ширина стільця | 400 мм |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Глибина стільця | 400 мм |
- Ціна: 2 195 ₴











