
Гримерний стіл зі скляною стільницею, з підсвіткою, дзеркало без рами білий (стіл для візажу)
23 100 ₴
21 945 ₴
- В наявності
- Код: М622-1
Візажний стіл зі скляною стільницею. Дзеркало з рамою виготовлене на 20 сантиметрів менше, ніж столик, водночас вдивляється стильно та гарно. На тумбах ручки вирізи, а на ящиках ручки-кристали (комплектацію ручок можна змінювати за Вашим бажанням). Велика робоча поверхня та безліч ящиків для інструменту.
На ящиках використані телескопічні напрямні.
Ціна вказана в білому кольорі.
- ширина — 1200 мм;
- висота - 1800 мм;
- глибина - 500 мм;
- ящики — 13 шт.;
- патрони — 14 шт.
Лампочки в комплекті не передбачені.
Габарити столу:
- ширина — 1200 мм;
- ширина тумбі — 350 мм;
- висота - 900 мм;
- глибина - 500 мм;
Габарити дзеркала:
- ширина — 1200 мм;
- висота - 900 мм;
- глибина - 80 мм
Особливість: вимикач (з правого боку), підсвітка, тумба.
Додаткова комплектація з доплатою
- світлодіодні лампочки на 5 Вт
- замок на ящик
- розетка (від одинарної до потрійної);
- металеві колеса
- направляючі з доводчиками;
- система відкриття скриньок від натискання.
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору товщиною 16-18мм та обклеєна кромкою ПВХ.
Товар під замовлення 10 робочих днів!
Цвет: колір ДСП можна вибрати будь-який (з доплатою)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Підставка для ніг | Ні |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тумба | 2 шт. |
| Висувний ящик | 13 шт. |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Колір | Білий |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 1820 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 400 |
| Стан | Нове |
| Довжина столика | 120 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Глибина столика | 40 мм |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип меблів | туалетний столик |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | True |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 100 см |
| Висота дзеркала | 100 см |
- Ціна: 21 945 ₴









