
Особливістю цієї моделі є напівкругле дзеркало з підсвіткою. Ця модель оригінальна та точно не залишить Ваших відвідувачів без уваги. Для інструментів і косметики є велика робоча зона й 4 шухляди. Матеріал виготовлення ламіноване ДСП. Колір (ціна вказана в білому) і розміри можна змінювати за Вашим бажанням.
Габарити виробу:
- ширина — 900 мм;
- висота — 1550 мм;
- глибина — 400 мм;
- ящики — 4 шт;
- патрони — 10 шт.
Лампочки в комплекті не передбачені.
Особливість: за стандартом тумба йде з правого боку, враховуйте це перед замовленням.
Габарити столу:
- ширина — 900 мм;
- висота - 750 мм;
- глибина - 400 мм
Габарити дзеркала:
- ширина — 900 мм;
- висота - 800 мм;
- глибина - 80 мм.
Особливість : вимикач (з правого боку).
Додаткова комплектація з доплатою:
- світлодіодні лампочки на 5 Вт
- скло на поверхню столу
- замок на скриньку
- розетка (від одинарної до потрійний);
- направляючі з доводчиками;
- система відкриття скриньок від натискання.
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору товщиною 16-18мм та обклеєна кромкою ПВХ.
Товар під замовлення 10 робочих днів!
Цвет: колір ДСП можна вибрати будь-який (з доплатою)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Підставка для ніг | Ні |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тумба | 1 шт. |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 1550 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
| Стільниця | ДСП |
- Ціна: 12 107,75 ₴








