Ця модель є однією з ходових моделей робочих місць для перукарських і салонів краси.
Місце «Фенекс» обладнане великим дзеркалом, поличкою для інструменту, тумбою й одним ящиком.
Габарити виробу:
Висота: 1900мм.
Ширина: 1500 мм.
Глибина: 420 мм
Також можливе виготовлення за індивідуальними розмірами.
Колір ДСП можливий будь-який із каталогу.
Доставка по всій Україні.
Можливо зробити цю модель робочого місця з лампочками доплата — 1 865 грн.
Додаткова комплектація з доплатою:
-розетки (від одинарної до потрійної);
- замочок на ящик
-система відкривання ящиків від натискання (тач)
-тримач для фена
Товар під замовлення 10 робочих днів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Підставка для ніг | Ні |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тумба | 1 шт. |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1500 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 1900 мм |
- Ціна: 13 965 ₴







