Ця модель є одним із оптимальних варіантів робочих місць для перукарень і салонів краси.
Місце «Флай» обладнано великим дзеркалом розміром 1800х600 мм, а також має 4 полички.
Перевагою даної моделі є невеликі габаритні розміри, що значно економить місце в салоні і легкість монтажу(кріпиться до стіни)
Габарити виробу: Висота: 1900 мм Ширина: 800 мм, Глибина : 140 мм
Розміри дзеркала, Висота 1800мм. Ширина 600 мм
Також можливо виготовлення за індивідуальними розмірами.
Колір ДСП можливий будь-який з каталогу
Виготовлення 7 робочих днів.
Додаткова комплектація з доплатою:
-розетки (від одинарної до потрійної);
- замочок на ящик
-система відкривання ящиків від натискання (тач)
-тримач для фена
Доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Підставка для ніг | Ні |
| Тип встановлення робочого місця | настінна |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Стільниця для інструментів і техніки | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1900 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Висота | 140 мм |
- Ціна: 7 471,75 ₴







