Робоче місце перукаря M412
Є невелика робоча поверхня і відкрита полиця під нею. Для комфорту клієнта внизу вбудована хромована підставка для ніг. Збоку конструкції за дверкою вмонтовані полички для інструменту і косметики.
Габарити виробу:
- ширина — 6400 мм;
- висота - 1900 мм;
- глибина - 540 мм;
Товар під замовлення 10 робочих днів!
Додаткова комплектація з доплатою:
-розетки (від одинарної до потрійної);
-тримач для фена
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору товщиною 16-18мм та обклеєна кромкою ПВХ.
Колір: колір ДСП можна вибрати будь-який з нашого каталогу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Підставка для ніг | Так |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тумба | 5 шт. |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 640 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Висота | 1900 мм |
- Ціна: 12 810,75 ₴







