Робоче місце перукаря M416
Одностороннє двомісне робоче місце призначене для перукарів і візажистів у салон краси. Стільниця та ніжки виготовлені з подвійного ламінованого ДСП. Колір можна вибрати будь-який на Ваш розсуд.
Габарити виробу:
- ширина — 2200 мм;
- висота — 1700 мм;
- глибина — 350 мм;
Особливість: на два майстри.
Товар під замовлення 10 робочих днів!
Додаткова комплектація з доплатою:
-розетки (від одинарної до потрійної);
-тримач для фена
-гачок одинарний
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору завтовшки 16-18 мм і обклеєний ПВХ крайкою.
Колір: колір ДСП можна вибрати будь-який з нашого каталогу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Підставка для ніг | Ні |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Кількість робочих місць | 2 |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 2200 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 1700 мм |
- Ціна: 13 925,10 ₴



