Робоче місце перукаря M417
Столи виготовлені з подвійного ламінованого ДСП. Призначено для роботи двох майстрів. Між дзеркалами є невеликі, але місткі смужки для косметики. Строгий лаконічний стиль робочого місця легко підійде для будь-якого інтер'єру.
Колір виробу можна вибирати за бажанням.
Габарити виробу:
- ширина — 1100 мм;
- висота — 1700 мм;
- глибина — 700 мм;
Особливість: двостороннє.
Товар під замовлення 10 робочих днів!
Додаткова комплектація з доплатою:
-розетки (від одинарної до потрійної);
-тримач для фена
-гачок одинарний
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору товщиною 16-18мм та обклеєна кромкою ПВХ.
Колір: колір ДСП можна вибрати будь-який з нашого каталогу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип робочого місця | двостороннє |
| Підставка для ніг | Ні |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Кількість робочих місць | 2 |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1100 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Висота | 1700 мм |
- Ціна: 12 825 ₴



