Робоче місце перукаря M418
Сама функціональна модель робочого столика, так як вона є двосторонньою і з кожної сторони ще двомісним, в результаті за ним можу вільно працювати цілих 4 майстри. Така конструкція значно заощадить Вам місце. Між дзеркалами є полички для інструменту або косметики.
Габарити виробу:
- ширина — 2200 мм;
- висота - 1700 мм;
- глибина - 700 мм;
Особливість: на 4 майстри.
Товар під замовлення 10 робочих днів!
Додаткова комплектація з доплатою:
-розетки (від одинарної до потрійної);
-тримач для фена
-гачок одинарний
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору товщиною 16-18мм та обклеєна кромкою ПВХ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип робочого місця | двостороннє |
| Підставка для ніг | Ні |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Кількість робочих місць | 4 |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 2200 мм |
| Глибина | 1700 мм |
| Висота | 700 мм |
- Ціна: 19 821,75 ₴



