Робоче місце перукаря
Цвет: колір ДСП Білий. Можна вибрати будь-який (з доплатою)
Каркас виготовлений із ДСП, крайка ПВХ.
Стильний дизайн, є підставка під ноги.
3 місткі полички для перукарень.
Є 2 висувні ящики з якісною фурнітурою.
Кріплення до стіни.
Розміри: Ширина: 1050 ммм; Висота 2000 мм; Глибина 300 мм;
Розміри дзеркала: Ширина: 600 мм; Висота 1150 мм; Товщина 4 мм;
Виробництво - Україна.
Гарантія на товар-12 місяців.
Товар під замовлення 10 робочих днів!
Додаткова комплектація з доплатою:
-розетки (від одинарної до потрійної);
- замочок на ящик
-система відкривання ящиків від натискання (тач)
-тримач для фена
-гачок одинарний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Підставка для ніг | Так |
| Тумба | 1 шт. |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Тип встановлення робочого місця | настінна |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Ширина | 1050 мм |
| Глибина | 300 мм |
- Ціна: 11 618,50 ₴



