
Компактне робоче місце візажиста з лампочками. Особливістю цієї моделі є невелика підвісна шухляда, в яку майстер зручно складається косметику. У своїй конструкції має практичну робочу поверхню та шухляду по всій її довжині (так само можна обладнати й двома шухлядами). Потрібне у використанні як у перукарнях, салонах краси, так і для дому.
Габарити виробу:
- ширина — 800 мм;
- висота — 990 мм;
- глибина — 370 мм;
- ящики — 1 шт;
- патрони — 10 шт.
Лампочки в комплекті не передбачені.
Габарити скриньки:
- ширина — 800 мм;
- висота - 190 мм;
- глибина - 370 мм;
Габарити дзеркала:
- ширина — 800 мм;
- висота - 800 мм;
- глибина - 80 мм
Особливість : вимикач (з правого боку).
Додаткова комплектація з доплатою
- світлодіодні лампочки на 5 Вт
- скло на поверхню столу
- замок на скриньку
- розетка (від одинарної до потрійний);
- направляючі з доводчиками;
- система відкриття скриньок від натискання (глибина вироби 34см).
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору товщиною 16-18мм та обклеєна кромкою ПВХ.
Товар під замовлення 10 робочих днів!
Цвет: колір ДСП можна вибрати будь-який (з доплатою)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Підставка для ніг | Ні |
| Тип встановлення робочого місця | настінна |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Висота | 990 мм |
- Ціна: 6 393,50 ₴






