
Гримерний стіл для майстрів макіяжу та візажистів, так само підійде для дому. У ньому безліч зручних великих шухляд для вашої косметики та інших інструментів.
Габарити виробу:
- ширина — 1200 мм;
- висота — 1800 мм;
- глибина — 400 мм;
- ящики — 11 шт.;
- патрони — 11 шт.
Лампочки в комплекті не передбачені.
Габарити столу:
- ширина — 1200 мм;
- ширина тумби — 350 мм;
- висота — 900 мм;
- глибина — 400 мм;
Габарити дзеркала:
- ширина — 1200 мм;
- висота — 900 мм;
- глибина — 80 мм
Особливість : вимикач (з правого боку), підсвічування, тумба.
Додаткова комплектація з доплатою
- світлодіодні лампочки на 5 Вт
- скло на поверхню столу;
- замок на ящик;
- розетка (від одинарної до потрійної);
- напрямні з довідниками;
- система відкривання ящиків від натискання
- дзеркало без рами
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору товщиною 16-18мм та обклеєна кромкою ПВХ.
Товар під замовлення 10 робочих днів!
Цвет: колір ДСП можна вибрати будь-який (з доплатою)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Підставка для ніг | Ні |
| Тип встановлення робочого місця | настінна, підлогова |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тумба | 2 шт. |
| Висувний ящик | 11 шт. |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа дзеркала | ламінована ДСП |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
| Рама дзеркала | ламінована ДСП |
- Ціна: 14 202,50 ₴









