Місце перукаря з підсвіткою дасть змогу майстру працювати будь-коли. Завдяки колесам, можна переміщати салоном або просто відсувати під час прибирання. На поличках зручно розміщувати косметику або інструменти для роботи. Таке дзеркало ідеально підійде і для домашнього використання, або ж магазинів-шокурам.
Габарити виробу
- ширина — 1000 мм;
- висота — 1800 мм;
- глибина — 400 мм;
- патрони — 16 шт.
Лампочки в комплекті не передбачені.
Особливість: полиці праворуч, враховуйте це перед замовленням.
Габарити дзеркала:
- ширина — 540 мм;
- висота — 1590 мм;
- глибина — 80 мм
Особливість: вимикач (з правого боку), підсвітка.
Товар під замовлення 10 робочих днів!
Додаткова комплектація з доплатою:
-розетки (від одинарної до потрійної);
- замочок на ящик
-система відкривання ящиків від натискання (тач)
-тримач для фена
-гачок одинарний
- Захист зі шкірозамінника
-лампочки
Цвет: колір ДСП можна вибрати будь-який (з доплатою)
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору товщиною 16-18мм та обклеєна кромкою ПВХ.
Колір: ціна за товар вказана в БІЛОМУ кольорі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Тумба | 1 шт. |
| Стільниця для інструментів і техніки | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | МарксонМеблі |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Висота | 1800 мм |
- Ціна: 14 060 ₴







