Двостороннє місце перукаря на два майстри. Зручний тим, що може стояти посеред салону створюй острівець. Невелика стільниця і відкрита полиця для інструментів.
Для комфорту клієнта є хромована підставка для ніг.
Габарити виробу:
- ширина — 640 мм;
- висота - 1930 мм;
- глибина - 750 мм;
Особливість: підставка для ніг.
Додаткова комплектація з доплатою:
-розетки (від одинарної до потрійної);
-тримач для фена
-гачок одинарний
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору товщиною 16-18мм та обклеєна кромкою ПВХ.
Колір: колір ДСП можна вибрати будь-який з нашого каталогу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип робочого місця | двостороннє |
| Підставка для ніг | Так |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Кількість робочих місць | 2 |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Колір | Сонома |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 2000 мм |
| Висота | 600 мм |
- Ціна: 16 387,50 ₴




