Стіл Тауер Вуд обідній
Обіжний стіл, круглий, круглий стіл з матеріалу ламінований МДФ, товщина стола 15 мм, дерев’яні ніжки, натуральне дерево, бук, колір натуральний, дерев’яні частини ніжок з’єднуються металевими палицями чорного кольору, розмір столу: 80 см, висота столу 74 см.
Тон і напівтон дозволяють.
*** Ножки в розбиранному вигляді, у окремій коробці. Укласти письмово, щоб використовувати інструкцію.
Доставка Нова Пошта і Делівері за тарифами.
( Товар пакується на складі самостійно, і відправляється вже в упаковці.
Доставка Прі Повної Оплати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Колір (відтінок) меблів | Бук, Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 740 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
- Ціна: 3 230 ₴





