Стілець для кафе Сицилія метал чорний зі спинкою та підлокітниками
Стілець виготовлений зі сталі з порошковим покриттям, штабельовані, належить до стопки до 30 шт. Така новинка неодмінно зацікавить гостей вашого дому або кафе. Металевий стілець призначений для вуличного використання. Це міцний і зручний продукт. Розміри: ширина 48,5 см, глибина 58 см, висота 86 см, висота посадки 46 см.
Для внутрішнього та зовнішнього використання.
Під час оформлення 1-3 шт., доставка Новою Пощой.
У вартість + 6% за паковання.
(Товар упаковується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 485 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Висота | 680 мм |
- Ціна: 2 280 ₴



