Обібний стіл, стіл з матеріалу ламінований МДФ, товщина стола 15 мм, дерев'яні ніжки, натуральне дерево, бук, природний світлий відтінок, розмір стола: 120х80 см, висота столу 74 см.
Тон і напівтон допускаються.
Доставка Нова Пошта і Делівері за тарифами.
( Товар пакується на складі самостійно, і відправляється вже в упаковці)
Доставка Прі Повної Оплати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір (відтінок) меблів | Бук, Чорний |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Колір каркасу | Бук натуральний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 740 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 230 ₴



