Стовбур скляного діаметра 80 см
Переможний стіл, круглий, скляний, стола з загартованого прозорого скла завтовшки 10 мм, ніжки дерев’яні, діаметр стола 80 см, висота столу 73 см.
Доставка Нова Пошта і Делівері за тарифами.
( Товар пакується на складі самостійно, і відправляється вже в упаковці)
Доставка Прі Повної Оплати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Колір | |
| Колір (відтінок) меблів | прозорий загартоване скло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 945 ₴







