Обідній комплект 6-058 включає скляний розкладний стіл і стільці на металлокаркасе - 6 шт. Поверхню столу виготовлена з ударостійкого загартованого скла товщиною 3 мм На зворотну сторону нанесений малюнок.
Столи мають прямокутну форму стільниці і оснащуються розсувний слайд-системою, розробленою спеціально для експлуатації зі скляною поверхнею, вона забезпечує збереження стільниці і простоту у використанні. Ширина столу складає 80 см, довжина - 130 см Довжина столу в розкладеному вигляді - 170 див. Як працює розсувна система столу - можна побачити у Відео нижче. Основу столу становить 18 мм МДФ, в якості опори - 4 хромовані ніжки. Ніжки столу і м'які частини стільців транспортуються окремо від каркаса.
Стільці оббиті кожзаменителем середньої жорсткості з картатої фактурою для однотонних стільців і гладкою - для стільців з принтом. Країна виробник - Туреччина, (Andaç Mobilya).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Andaç Mobilya |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стіл обідній | 1 шт. |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стілець | 6 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість персон | 6 |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість предметів | 7 |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Упаковка стільця/крісла/табурета | У розібраному вигляді |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1300 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1700 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1300 мм |
| Габаритні розміри стільця | |
| Ширина стільця | 390 мм |
| Глибина стільця | 420 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 880 мм |
| Висота сидіння стільця | 480 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | скло |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас стільця | хромована сталь |
| Опори столу | хромована сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | екошкіра |
| Упаковка стільці/крісла/табурета | У розібраному вигляді |
| Царговый пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 13 000 ₴







