Сервант (пенал) для вітальні в класичному стилі "Freedom" (Фридом) з двома дверцятами (левобічний і правосторонній — під час складання дверцят навішуються на потрібну сторону)
Колір: горіх із патиною
Розміри:
— пенал розмір верхнього карниза 790х520х2020 мм (розмір по корпусу 650х450 мм)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | сервант |
| Форма буфету | прямий |
| Форма серванта | прямий |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | натуральне дерево |
| Габаритні розміри буфету | |
| Ширина буфету | 790 мм |
| Глибина буфету | 520 мм |
| Висота буфету | 2020 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 148,80 ₴





