Дерев'яний обідній кухонний стілець із м'яким сидінням, оббитим тканиною.
Постачається в розібраному вигляді в картонному пакованні.
Матеріал: масив бука
Колір: горіх, білий
Розмір: 455х536х975мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Горіх, Бук натуральний |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Коричневий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 455 мм |
| Глибина | 536 мм |
| Висота | 975 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 128 ₴





