Тумба-трансформер під ТВ. Оригінальна конструкція дає змогу скомонувати кілька варіантів на Ваш розсуд.
Розміри:
Лівий сегмент: Г300, В560, Д1200
Правий сегмент: Г300, В560 Д 1200
Цвет: дуб атланта
Постачається в розібраному вигляді!
Вага 35 кг
Об'єм в пакованні 0.15 м. куб
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Дуб атланта |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 560 мм |
| Глибина тумби | 300 мм |
| Ширина тумби | 1200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 591 ₴




