Тумба під телевізор ТВ-4 з двома шухлядами.
Габарити: 1300 х 350 х 480 мм
Цвет: сонома
Постачається в розібраному вигляді!
Вага 35 кг
Об'єм в пакованні 0,15 м. куб
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб світлий сонома, Дуб сонома |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 480 мм |
| Глибина тумби | 350 мм |
| Ширина тумби | 1300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 022 ₴



