Розмір: Р: 500 мм, В: 876 мм, Д: 1110 мм
Колір: Комбінація кольорів: Дуб Сонома+ Венге темний
Матеріал: ДСП
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Колір | Венге |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 876 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1110 мм |
| Розміри стільниці | |
| Глибина стільниці | 530 мм |
| Довжина стільниці | 1300 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 104 ₴



