Розмір: Р: 450 мм, В: 990 мм, Д: 1270 мм
Колір: Комбінація кольорів: Дуб Сонома+ Дуб Білий
Матеріал: ДСП
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 40 кг |
| Висота | 990 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Довжина | 1270 мм |
| Розміри стільниці | |
| Глибина стільниці | 530 мм |
| Довжина стільниці | 1300 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 996 ₴


