Підліткове ліжко з 2 висувними шухлядами, укомплектована ламельні блоком (без матраца).
Спальне місце: 900х1900мм
Багатофункціональність (ліжко + диван + комод = три в одному) плюс натуральне дерево і можливість комфортно відпочити. Бездоганна якість вище ціни.
Матеріал: вільха
Колір: горіх, яблуня,темний горіх,махонь,каштан . Колір білий і слонова кістка +12% до вартості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Колір | Горіх |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Комплектація ліжка | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Унісекс |
| Загальна висота дитячого ліжка | 85 см |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення фасаду | натуральне дерево |
| Довжина дитячого ліжка | 207 см |
| Глибина дитячого ліжка | 95 см |
| Основа спального місця | дерев'яні ламелі |
| Матрац | False |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 731 ₴







