Стіл кухонний обідній розкладний Еріка коньяк коричневий прямокутний 60-120 см
Кухонний обідній розкладний стіл із масиву дерева, стільниця — ДСП шпонована.
Колір — "коньяк"
Габаритний розмір — 600/1200х900х750 мм
Компактний стіл у складеному вигляді буде ідеальним варіантом для невеликих кухонь, водночас у розкладеному вигляді він розрахований на 6 осіб — вашій родині або гостям буде зручно...
Зроблено в Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Коньячний, Коричневий |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | шпонована ДСП |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір стільниці кухонного столу | Так |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
- Ціна: 4 500,16 ₴




