Стілець обідній дерев'яний кухонний Катрін венге шоколад,темний горіх
Обідній дерев'яний стілець із напівм'якими сидінням і спинкою, оббитими тканиною.
Габарити: 450х440х1070мм
Колір: темний горіх, венге шоколад
темний горіх/тканина Їдемо 4-7
венге шоколад/тканина Аларма-1

венге шоколад/тканина візерунки
Оббивна тканина може бути іншою, залежно від партії товару.
Зроблено в Україні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Венге |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Венге, Горіх, Коричневий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево, фанера |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Висота | 1070 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сидіння | ДСП, поролон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 232,44 ₴


