Стілець дерев'яний обідній м'який Мілан венге шоколад
Дерев'яний обідній стілець із напівм'яким сидінням і спинкою, оббитими тканиною.
Колір дерева: венге шоколад
Габарити: 410х470х1000 мм

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Горіх темний, Венге |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Венге, Горіх, Коричневий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево, фанера |
| Сидіння | фанера, натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Висота | 1000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 011,04 ₴




