Стілець обідній кухонний дерев'яний з напівм'який сидінням, оббитим тканиною.
Габарити: 430х450х1000мм
Колір: горіх темний

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Горіх темний |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Горіх, Коричневий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |
| Сидіння | фанера, натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 1000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 678,94 ₴



