Стілець обідній дерев'яний Прем'єр темний горіх м'який
Стілець обідній кухонний дерев'яний із напівм'яким сидінням, оббитий тканиною.
Габарити: 430х450х1000 мм
Колір: горіх темний

Постачається в зібраному вигляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Горіх, Коричневий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Тип меблів | стілець |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |
| Сидіння | фанера, натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 1000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 678,94 ₴


