Дерев'яний обідній стілець з масиву бука з напівм'якими сидінням і спинкою, оббитими тканиною.
Верхня планка спинки прикрашена різьбленням по дереву
Колір: слонова кістка
Виробник: Україна
Поставляється в зібраному вигляді зі знятим сидінням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Ваніль, Бежевий, Слонова кістка (ivory) |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Ваніль, Слонова кістка, Бежевий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Висота | 1030 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сидіння | ДСП, поролон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 673 ₴





