Стілець обідній дерев'яний м'який Маріо,горіх,темний горіх
Стілець обідній дерев'яний з масиву ясена.
Колір: горіх, темний горіх

Постачається в зібраному вигляді.
Зроблено в Україні! 
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Горіх лісовий, Горіх, Ваніль, Бежевий |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Горіх, Коричневий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | гнута фанера, натуральне дерево |
| Сидіння | фанера, натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Мікрофібра |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 950 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 922,48 ₴







