Табуретка з масиву дерева з круглим сидінням.
Колір: горіх
340*340*440
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина табуретки | 300 мм |
| Висота табуретки | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 874,94 ₴





