Дерев'яний обідній кухонний розкладний стіл
Колір: слонова кістка, білий (в наявності та під замовлення)
Габарити: 1200+400х800х760мм

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Слонова кістка (ivory) |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ фарбований |
| Каркас, ніжки | МДФ фарбований, натуральне дерево |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 107 ₴




Відправка з 20 квітня 2026