Комплект кухонний "Канзас" складається з м'якого кухонного куточка, розкладного столу і двох табуреток.
Розміри:
- куточок кухонний 1550х1150мм
- стіл розкладний 1000+350х600х760мм
Матеріали: дерево, фанера, меблева
Комплект оббитий практичною тканиною
Вага 60 кг
Обсяг в упаковці 0,6 м. куб
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Сторона кута | взаємозамінний |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Склад кухонного куточка | |
| Диван кутовий | 1 шт. |
| Розкладний стіл | Так |
| Табурет | 2 шт. |
| Комплектація куточка | |
| Короб для зберігання | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево, фанера |
| Стільниця столу | фанера |
| Опори столу | натуральне дерево |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1550 мм |
| Глибина куточка | 1150 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 840 ₴



Відправка з 01 травня 2026