Столик "Газетниця" виготовлений із фанери та дерева.
Колір: світлий горіх, горіх, темний горіх, білий
Розмір: 500х300х500мм

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | овальна |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх світлий, Горіх темний |
| Стільниця | фанера |
| Полиці | фанера |
| Фасади | фанера |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Каркас, ніжки | фанера |
| Вага столика | 3.5 кг |
| Довжина столика | 500 мм |
| Глибина столика | 300 мм |
| Висота столика | 500 мм |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт |
| Комплектація столика | |
| Газетниця | 1 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 721,60 ₴








