Складаний столик для сніданку
Колір: горіх/ скло "кава"
Розмір: 550х350х250мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 2 кг |
| Висота столика | 250 мм |
| Глибина столика | 350 мм |
| Довжина столика | 550 мм |
| Комплектація столика | |
| Захисне огородження по периметру полиць | Так |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Полиці | скло з малюнком |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 932,30 ₴





